База Автомобіліст (Прохорівка)


База Автомобіліст (Прохорівка)Втомилися від міського шуму та сірих буднів, хочете добре відпочити в екологічно чистій зоні? Ми пропонуємо в Прохорівці базу Автомобіліст, де Ви зможете разом із сім'єю або друзями чудово провести час. База розташована в красивій заповідній місцевості з незайманою природою. У нас помірні розцінки і на базі для якісного відпочинку є всі необхідні умови.

База Автомобіліст (Прохорівка) обладнана дитячим майданчиком і сауною, тут є мангали поруч із по-справжньому комфортними будиночками. Неподалік від бази Ви зможете знайти магазини і сільський базар, де продається все необхідне. Також під час відпочинку на базі Автомобіліст в Прохорівці можна оцінити і пам'ятки історичного плану. Неподалік є церква, де знімався фільм «Вій» і Ви можете поглянути на сосну Гоголя, дуб Шевченка. На території бази, зрозуміло, є своя парковка та пляж. Ми пропонуємо прокат човнів і бездротовий інтернет, у нас Вам нудьгувати точно не доведеться. Вибирайте на користь нашої бази Автомобіліст в Прохорівці і Ваш відпочинок залишить масу хороших вражень. У будиночках на базі є телевізори і супутникове телебачення, холодильники та електроплита. Необхідну температуру в будинку підтримує кондиціонер, водопостачання забезпечується на базі цілодобово. Ми подбали про максимальний комфорт всіх відпочиваючих і впевнені, що Вам тут теж неодмінно сподобається. Наша база знаходиться не так вже й далеко від столиці і сюди безсумнівно варто приїхати заради чудової природи.

Зацікавила база Автомобіліст (Прохорівка)? Забронюйте будиночок заздалегідь, і Ви зможете відмінно провести відпустку зі своєю сім'єю.

З'явилися питання по заселенню на базу відпочинку Автомобіліст в Прохорівці і Ви хочете уточнити всі нюанси? Наші контактні дані вказані на сайті, і ми завжди раді проконсультувати клієнтів з усіх питань. У нас цінують вибір відпочиваючих і ми пропонуємо хороші умови для відпочинку в мальовничому місці біля річки Дніпро.